Дата: 15.06.2024 20:22

🇺🇦У Брусницькій громаді, на рідному обійсті села Чортория, відбулося традиційне вшанування пам'яті славетного земляка, кінорежисера та кіноактора Івана Миколайчука. "Білий птах Буковини" сьогодні зібрав усіх поціновувачів українського кіномистецтва. З вітальними словами до буковинців звернулися друзі Івана Миколайчука - Народні артисти України Валентина Ковальська та Наталія Сумська; голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Борденюк, Народний артист України Іван Дерда та інші. Присутніми на вшануванні пам'яті І. Миколайчука були заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, голова Вижницької військової районної адміністрації Сергій Чеботар, заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста, голова управління культури Чернівецької обласної військової державної адміністрації Олена Боднар. Василь Миколайович Шемчук, як господар Брусницької громади щиро подякував всім присутнім і висловив надію, що наступного року свято "На гостини до Івана" і довгожданну Перемогу ми будемо святкувати від Чорториї до Чернівців.

Все буде Україна!