Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

Апарат ради ОТГ

 

 

 

                                                               Структура 
                       виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату 
                     ради та її виконавчих органів Брусницької сільської ради

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

1

Шемчук Василь Миколайович

сільський голова

2

Гриндей Світлана Василівна

секретар сільської ради

3

Лукинюк Тарас Сильвестрович

керуючий справами

4

Харітон Василь Дмитрович

староста с.Верхні Станівці

5

Гуля Сергій Іванович

староста с.Нижні Станівці

 Відділ бухгалтерського обліку та звітності

6

Харина Марія Миколаївна

головний бухгалтер

7

Лукащук Орися Давидівна

головний спеціаліст бухгалтерського відділу

8

Петрова Тетяна Іванівна 

спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності 

9

Даниляк Людмила Василівна

касир 

10

Присунько Оксана Юріївна

спеціаліст ІІ категорії

Фінансовий відділ

11

Флорескул Мар'яна Василівна

начальник фінансового відділу 

12

Даниляк Оксана Ігорівна

головний спеціаліст фінансового відділу

13

Гавдун Любов Антонівна 

спеціаліст І категорії фінансового відділу 

Відділ екології та земельних відносин

14

Новак Василь Іванович

начальник відділу екології та земельних відносин 

15

Козак Світлана Георгіївна

землеврорядник с.Верхні Станівці

16

Флорескул Дмитро Михайлович

землеврорядник с.Нижні Станівці

17

Давиденко Інна Валентинівна 

начальник відділу соціального захисту та надання соціальної підтримки населенню 

18

Данилюк Наталія Михайлівна

інспектор відділу соціального захисту та надання соціальної підтримки населенню

Відділ Служба у справах дітей

19

Бучацька Надія Костянтинівна

начальник відділу Служба у справах дітей 

20

Галецька Мар’яна Михайлівна

спеціаліст І категорії відділу Служба у справах дітей

 

Відділ документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи

21

Теодорюк Світлана Ярославівна

начальник відділу документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи 

22

Данко Світлана  

спеціаліст І категорії відділу документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи 

23

Савкевич Валентина Михайлівна

спеціаліст І категорії відділу документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи  

24

Ткачук Галина Миколаївна

спеціаліст І категорії відділу документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи  

25

Аврам Марія Костянтинівна

завідувач військо облікового бюро відділу документообігу, правового забезпечення, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи  

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

26

Николайчук Іван Тарасович

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту 

27

Скулиш Андріанна Вікторівна

спеціаліст І категорії, відділу освіти, культури, молоді та спорту

Адміністративно-господарський відділ

28

Добрий Олександр Михайлович

водій сільської ради

29

Николайчук Іван Васильович

оператор комп’ютерного набору

30

Блажко Тетяна Василівна

прибиральниця сільської ради

31

Білокрилець Олександр Васильович

оператор комп’ютерного набору (сумісник)

32

Іванчук Степан

дільничний офіцер поліції

Комунальне господарство «Горістан»

33

Гунько Любомир Михайлович

директор  

34

Даниляк Людмила Романівна

бухгалтер

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь