Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

Фінансовий відділ Брусницька сільська рада

Фінансовий відділ Брусницької сільської ради

            Фінансовий відділ Брусницької сільської ради являється структурним підрозділом Брусницької сільської ради є підзвітним та підконтрольним сільському  голові.

           Фінансовий відділ Брусницької сілської ради у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, Бюджетним кодексом України, Трудовим кодексом України, Кодексом законів про працю України, актами Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, розпорядчими документами Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації, рішеннями Брусницької сільської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями Брусницького сільського голови, Регламентами роботи сільської ради, її виконавчого комітету, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

Фінансовий відділ Брусницької сілської ради в своїй роботі з питань делегованих повноважень  підконтрольний органам виконавчої влади. Фінансовий відділ, при виконанні покладених на нього функцій, взаємодіє з Міністерством фінансів України, Департаментом фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації та виконавчими органами Брусницької сільської ради та з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, територіальними органами Державної казначейської служби України.

  • Відділ утворено для здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, ефективного використання її фінансових ресурсів.

  • Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Брусницької сільської ради. Складання проекту бюджету сільської ради і забезпечення його виконання відповідно до вимог бюджетного законодавства. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.

  • Здійснення у встановленому законом порядку фінансування видатків з сільського бюджету.

  • Здійснення відповідно до законодавства контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до сільського бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.

  • Організовує роботу щодо складання проекту бюджету Брусницької сільської ради і забезпечує його виконання згідно з вимогами бюджетного законодавства.

  • Здійснює аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, щодо відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів. Подає на розгляд виконавчого комітету та ради проект бюджету сільської ради.

  • Складає розпис доходів і видатків місцевого бюджету, забезпечує фінансування заходів, передбачених сільським бюджетом у встановленому порядку готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень.

Основним завданням Фінансового відділу Брусницької сілської ради є:

- забезпечення реалізації державної політики у сфері бюджету і фінансів;

- захист фінансових інтересів держави;

       Фінансовий відділ Брусницької сілської ради при виконанні покладених на нього завдань в установленому законодавством порядку та у межах повноважень взаємодіє з іншими виконавчими органами сільської ради, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з метою належного виконання покладених на нього завдань.

Повноваження Фінансового відділу Брусницької сілської ради.

 

    Організація роботи, пов'язана зі складанням проекту сільського бюджету. За дорученням керівництва Брусницької сільської ради, визначення порядку і термінів подання виконавчими органами сільської ради, та органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, матеріалів для підготовки проекту сільського бюджету і визначення джерел формування доходної частини бюджету. Складання проекту сільського бюджету та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди і подання їх на розгляд Брусницької сільської ради, після схвалення виконавчим комітетом Брусницької сільської ради.

    Здійснення аналізу окремих показників соціально-економічного розвитку   та врахування їх при складанні проекту сільського бюджету.

    Розробка і доведення до розпорядників бюджетних коштів інструкції з підготовки бюджетних запитів

     Визначення порядку та термінів розроблення бюджетних запитів розпорядниками бюджетних коштів.

     Проведення на будь-якому етапі складання і розгляду проекту сільського бюджету, аналізу бюджетного запиту, поданого розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів.

      Прийняття рішення про включення бюджетного запиту до проекту сільського бюджету.

      Складання, затвердження тимчасового розпису сільського бюджету, внесення в установленому порядку змін до розпису сільського бюджету, забезпечення впродовж бюджетного періоду відповідності розпису сільського бюджету встановленим бюджетним призначенням.

     Затвердження паспортів бюджетних програм при застосуванні програмно-цільового методу в бюджетному процесі.

     Перевірка правильності складання і затвердження кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету, планів використання бюджетних коштів (крім планів використання бюджетних коштів одержувачів), помісячних планів використання бюджетних коштів, установам і організаціям, які фінансуються з сільського бюджету, а також погодження кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду, планів спеціального фонду і штатних розписів  розпорядників коштів сільського бюджету.

     Здійснення у встановленому порядку взаємних розрахунків сільського бюджету з обласним бюджетом.

     Здійснення за участю органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, прогнозування та аналізу надходження доходів до сільського бюджету.

     Погодження при винесенні на розгляд Брусницької  сільської ради пропозицій, щодо надання пільг за податками та зборами в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

     Організація виконання сільського бюджету, забезпечення разом  з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, територіальними органами Державної казначейської служби України, виконавчими органами сільської ради надходжень доходів до сільського бюджету. Підготовка пропозицій щодо визначення додаткових джерел фінансових ресурсів та вжиття заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів, коштів цільових фондів, утворених сільською радою.

     Зведення показників сільського бюджету   та подання їх в установлені терміни до Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації.

     Підготовка офіційного висновку про перевиконання чи недовиконання доходної частини загального фонду сільського бюджету, про обсяг залишку коштів загального та спеціального (крім власних надходжень) фондів сільського бюджету для прийняття рішення про внесення відповідних змін до нього. Підготовка проектів рішень Брусницької сільської ради про внесення змін до рішення про сільський бюджет у разі необхідності перерозподілу бюджетних призначень між розпорядниками бюджетних коштів (за наявності відповідного обґрунтування) та в інших випадках, передбачених бюджетним законодавством.

 

      Розгляд бюджетної та фінансової звітності про виконання сільського бюджету та інших фінансових звітів, поданих територіальними органами Державної казначейської служби України. Інформування керівництва Брусницької сільської ради про стан виконання сільського бюджету за кожний звітний період та підготовка матеріалів на розгляд Брусницької сільської ради про річний та квартальні звіти  виконання сільського бюджету. 

     Участь у розробці пропозицій про вдосконалення структури виконавчих органів Брусницької сільської ради, підготовці пропозицій щодо чисельності працівників, фонду оплати їх праці, витрат на їх утримання та здійснення контролю за витрачанням цих коштів.

Здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу щодо сільського  бюджету.

     Застосування попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь