A A A K K K
для людей із порушенням зору
Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

Щодо застосування РРО або ПРРО платником єдиного податку 3 групи

Дата: 25.03.2024 14:51
Кількість переглядів: 17

Щодо застосування РРО або ПРРО платником єдиного податку 3 групи
Чи потрібен РРО ФОП - платнику єдиного податку 3 групи, який надає послуги
юридичним особам та населенню та приймає платежі на свій розрахунковий рахунок?
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що відповідно до
ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» розрахункова
операція – приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків,
жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий
покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки –
оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі
товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги),
оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
Таким чином, реєстратор розрахункових операцій або програмний РРО не
застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок фізичної
особи – підприємця, оскільки така операція не є розрахунковою, тобто продавець надає
покупцю повні банківські реквізити для здійснення оплати (поточний рахунок у форматі
ІВАN). У разі здійснення розрахунків в інший спосіб – готівкою, платіжною карткою тощо,
застосування РРО або ПРРО є обов’язковим.

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь