Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

У якому випадку обов’язкове/не обов’язкове проведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО у разі продажу товарів з використанням мережі Інтернет?

Дата: 03.10.2023 16:06
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

У якому випадку обов’язкове/не обов’язкове проведення розрахункових операцій
через РРО та/або ПРРО у разі продажу товарів з використанням мережі Інтернет?
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до
ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та
доповненнями розрахункова операція – приймання від покупця готівкових коштів,
платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг),
видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі
застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового
документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі
повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо
перерахування коштів у банк покупця.
Таким чином, реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмний РРО
(далі – ПРРО) не застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний
рахунок фізичної особи – підприємця, оскільки така операція не є розрахунковою, тобто
продавець надає покупцю повні банківські реквізити для здійснення оплати (поточний
рахунок у форматі ІВАN). У разі здійснення розрахунків в інший спосіб – готівкою,
платіжною карткою тощо, застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим.

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь