Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

Чи подається Додаток 1 до Розрахунку платниками єдиного внеску, які не мають найманих працівників у звітному кварталі?

Дата: 05.09.2023 15:07
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

Чи подається Додаток 1 до Розрахунку платниками єдиного внеску, які не мають
найманих працівників у звітному кварталі?
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що форма
Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників
податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного
внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами
Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників
податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного
внеску затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 із змінами та
доповненнями (далі – Порядок).
Згідно з абзацом другим пункту 1 розділу ІV Порядку якщо платник єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування у звітному кварталі не використовує
працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах,
передбачених законодавством, – додаток 1 «Відомості про нарахування заробітної плати
(доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» до Розрахунку за відповідний
квартал не подається.

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь