Брусницька громада
Чернівецька область, Вижницький район

Запитання - відповідь щодо використання печатки на ПРРО

Дата: 04.09.2023 16:54
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

Запитання - відповідь щодо використання печатки на ПРРО

Чи має право суб’єкт господарювання використовувати одну печатку на всіх
ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю?
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, частиною
другою ст. 12 Закону України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі
послуги» встановлено, що користувачі електронних довірчих послуг зобов’язані, зокрема,
забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа та
невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт
компрометації особистого ключа.
Компрометація особистого ключа – будь-яка подія, що призвела або може призвести до
несанкціонованого доступу до особистого ключа (п.п. 26 частини першої ст. 1 Закону №
2155).
Отже, суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх
програмних реєстраторах розрахункових операцій (далі – ПРРО), які зареєстровані на кожну
окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів.
У разі, якщо при використанні ПРРО задіяні касири, то для кожного такого ПРРО
необхідно створити окрему печатку.
Головне управління ДПС у Чернівецькій області
Відповідальна за контакти зі ЗМІ та громадськістю:
завідувач сектору комунікацій Коцим’юк Марія Михайлівна (т./ф.): (0372) 54-55-76
e-mail: cv.official@tax.gov.ua (для публічних запитів)

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь