Вітаємо з Днем знань !

Дата: 01.09.2023 08:58

💙Непомітно пробігло літо і настала осінь – пора знань!

1 вересня – завжди урочистий, хвилюючий та дуже відповідальний для кожного день, а особливо для першокласників. Ось уже вдруге, і дай Боже, щоб востаннє, ми розпочинаємо навчальний рік в умовах повномасштабного вторгнення. На жаль, не для всіх школярів, батьків та педагогів пролунає Перший дзвоник.

💛Любі діти, сьогодні, як ніколи, ви маєте розуміти, що вчитися потрібно щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

💙Дорогі педагоги! Мудрості й терпіння вам, творчої наснаги і благополуччя! Нехай і цей навчальний рік залишить за собою лише добрі спогади. Нехай здоров'я і нерви не підведуть. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

💛У цей день також щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких наші діти мають можливість вчитися.

Бажаю усім здійснення мрій у мирній країні під мирним небом.

Все буде Україна!🇺🇦

З повагою,