Вітання з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 08:59

Шановні жителі Брусницької громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора України 🇺🇦

Синьо-жовтий стяг є особливим символом для українців, з яким десятки поколінь наших співвітчизників виборювали незалежність України. Його ми повинні берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Наш обов’язок як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів довгі роки. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини і веде українців до Перемоги!

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, які, не шкодуючи свого життя, захищають її від агресора.

Від щирого серця бажаю всім жителям миру та злагоди, здоров’я та довголіття. Всім нам мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання нашому селищу та всій нашій Україні.

Слава Україні! 🇺🇦