З 01 квітня 2023 року податкові накладні складаються  за новою формою

Дата: 29.03.2023 15:22

З 01 квітня 2023 року податкові накладні складаються  за новою формою

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що з 01.04.2023 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.12.2022 № 463 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.01.2023 за № 60/39116 (зі змінами) (далі – Наказ № 463), який опубліковано в Офіційному віснику України від 02.02.2023 № 11.

Відповідно до Наказу № 463 у новій редакції, зокрема затверджено форму податкової накладної, застосування якої починається з 01 квітня 2023 року – для податкових накладних та розрахунків коригування кількісних та вартісних показників до податкових накладних, які з вказаного періоду платники зобов’язанні реєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) за новою формою (в тому числі і податкові накладні та розрахунки коригування кількісних та вартісних показників до таких накладних, які складені до 01.04.2023 та не зареєстровані в ЄРПН).