Дата: 20.02.2023 17:35

🤝🇺🇦Унікальна особливість українського народу – єдність!

🚙 Було зібрано кошти для покупки ГАЗ - 66 ( 160 тис.грн) для формування Буковинського стрілецького батальйону В/ Ч 4856.

✅ Технічний огляд та обслуговування автомобіля здійснили небайдужі жителі Брусницької ТГ.

🔸 Окрім того, попрямують до бійців і  електрогенератор та пічка.

📣 Слова подяки висловлюємо жителям Брусницької громади, підприємцям, аграрним підприємствам, працівникам закладів освіти, працівникам клубних закладів та сільської ради.
📢 Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для придбання та доставки необхідного обладнання для комплектації автомобіля. Ми надзвичайно високо цінуємо вашу підтримку та бажання допомогти.

Єдність, яку демонструє український народ у боротьбі проти ворога вражає своїми масштабами та силою. Наша єдність вражає і світову спільноту. Наша єдність – надзвичайно потужно підтримує фронт.
Спільно до перемоги! 🇺🇦
Слава УКРАЇНІ!!!🇺🇦