Сьогодні 24 лютого 2023 року – 365 днів повномасштабної війни, 365 днів болю, втрат, віри, надії і…9 років незламності.

Дата: 24.02.2023 09:00

24 лютого змінило мирне життя кожного з нас. Тисячі українців дізналися, що таке «рятуватися від війни» і наскільки важко вмістити ціле життя в одну валізу. Тисячі найкращих синів та дочок стали на захист нашої України і боронять її у цю мить. Тисячі, з перших днів вторгнення, стали волонтерами і одночасно — надійним тилом для наших військових. Наші лікарі оперують під обстрілами, вчителі читають лекції з окопів та бомбосховищ, рятувальники першими долають наслідки ракетних атак, енергетики, попри все, несуть світло у наші домівки. Це — ми, Українці, які 24 лютого об’єдналися і показали світові, що таке потужна та смілива нація! Нація, яка у перші дні війни руками зупиняла російські танки і всі ці 12 місяців знає: ЗСУ — це сила!

Цей рік дав нам і гіркий урок, що Герої вмирають, герої гинуть і щодня ми бачимо, яку страшну ціну платимо. Україна втрачає найкращих – гідних, вільних, люблячих людей, справжніх захисників. Це кривава рана, яка залишиться в серці кожного з нас на віки…

2022-ий нас дуже сильно змінив і навчив ще більше любити й цінувати рідну Україну, відстоювати її права, боротися за неї. Ми стали міцніші, сильніші, і війна нас ще більше загартувала й згуртувала. Ми навчилися витримки, відважності та жертовності. З лютого в українців змінилися цінності. Найголовнішою для нас тепер є перемога! І вона обов’язково буде!

Слава Україні! Героям Слава!