У січні 2023 року місцеві бюджети Буковини отримали 444,7 млн грн податків

Дата: 21.02.2023 17:12

У січні 2023 року місцеві бюджети Буковини отримали 444,7 млн грн податків

За підсумками січня 2023 року платниками податків до місцевих бюджетів спрямовано 444,7 млн грн, що перевищило на 143,4 млн грн (+ 47,6 відсотків) факт січня поточного року в т.ч. до загального фонду надійшло 444,3 млн грн, що більше на 143,1 млн грн (+ 47,5 відсотки) факту січня минулого року. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

В структурі доходів загального фонду місцевих бюджетів у січні ц.р. значну частку займали: податок на доходи фізичних осіб – 70,5 відсотків, єдиний податок  – 16,3 відсотки, плата за землю – 6,0 відсотків, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 3,7 відсотків та акцизного податку  – 2,5 відсотків питома вага яких в загальному підсумку склала 99,0 відсотків.

Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло 313,1 млн грн, що перевищило у 1,6 рази або на 121,1 млн грн факт минулого року.

Єдиного податку надійшло 72,4 млн грн, що більше  на 10,7 млн грн, (+ 17,4 відс.) факту січня минулого року, у тому числі  єдиного податку з фізичних осіб - 56,2 млн грн, що перевищило  на 4,9 млн грн, (+ 9,5 відс.)  факт січня минулого року.

Плати за землю надійшло 26,9 млн грн, що більше на 2,0 млн грн (+ 8,1 відс.) ніж факт січня минулого року, в тому числі  плати за землю з юридичних осіб -  20,0 млн грн.

Податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки надійшло 16,5 млн грн, що перевищило у 2,2 рази або на 8,9  млн грн  факт січня минулого року у тому числі  податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з юридичних осіб  - 13,3 млн грн, що більше у 2,1 рази або на  7,0 млн грн, факт січня минулого року.

Акцизного податку надійшло 11,3 млн грн, у тому числі  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - 10,7 млн  грн.