Вітання з Новим Роком !

Дата: 31.12.2022 21:56

✨Шановні жителі Брусницької громади! ✨
💙Вітаю Вас з прийдешнім Новим 2023 роком!
Ще один рік нашого життя стає історією, рік, який для нас усіх був непростим, насиченим новими подіями, викликами, втратами та напруженою працею. Сьогодні наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період у новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України.
💛Проте, наш незламний та відважний народ ціною власного життя захищає мир та справедливість у всьому світі, відстоює право жити на своїй землі, називатися та бути українцями.
Хай у 2023 році здійсниться найзаповітніша, наша спільна, одна на всіх мрія - Перемога!
Бажаю всім міцного здоров'я, сімейного затишку, миру, добра, любові. Хай новий рік буде новою, світлою, щасливою сторінкою у житті кожного з вас!
Велика шана, вдячність і повага нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зараз зустріти новий рік поряд з рідними.
Божого вам благословення, віри, надії та любові!
Слава Україні! Слава нашим Героям!
З Новим Роком!!!

З повагою ,

сільський голова Брусницької сільської ради                          Василь ШЕМЧУК