У Центрах обслуговування платників представники бізнесу та громадяни отримали понад 72,1 тис адміністративних послуг

Дата: 18.11.2022 15:50

В Чернівецькій області при державних податкових інспекціях діють 13-ть Центрів обслуговування платників, які працюють та надають адміністративні послуги у звичному режимі. Відтак, з початку 2022 року податківцями надано 72147 адміністративних послуг буковинцям. З них, понад 24,3 тис у електронному вигляді, решта 47,8 тис безпосередньо у територіальних ЦОПах. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

У податковій службі наголошують, адміністративні послуги, що надаються територіальними органами ДПС, можна отримати не лише у Центрах обслуговування платників, але й в електронному вигляді через Електронний кабінет платника. Та рекомендують платникам податків подавати звітність до ДПС через Електронний кабінет.

Інформація про порядок надання адміністративних послуг, режими доступу до приміщень представлена на офіційному вебсайті ДПС у Чернівецькій області у розділі «Діяльність/Адміністративні послуги»: https://cv.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/

Податківці нагадують про режим роботи ЦОПів: понеділок-четвер центри працюють з 8.00 год. до 17.00 год., у п’ятницю з 8.00 год. до 15.45 год., обідня перерва з 12.00 год. до 12.45 год., вихідні дні – субота, неділя.