Цього року на фінансування потреб Збройних сил України буковинці заплатили до державного бюджету майже 293,4 млн грн військового податку

Дата: 08.11.2022 17:42

З легальних доходів буковинці на фінансування ЗСУ впродовж січня – жовтня цього року сплатили майже 227,0 млн грн військового податку – інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак. Ця сума перевищує минулорічні надходження на 61,2 млн грн.

Посадовець відзначає, що військовим податком у розмірі 1,5 відсотків обкладаються легальні доходи фізичних осіб на території України, і великою мірою від сплати цього податку залежить чи зможе українська армія дати відсіч агресору в умовах справжньої повномасштабної війни.

Тому кожен із підприємців та роботодавців зобов’язаний добросовісно   декларувати свої доходи , адже фінансова підтримка ЗСУ сплатою військового податку - це теж надважлива допомога.

Усього буковинці від початку запровадження військового податку сплатили понад 1 млрд 602,5 млн грн: серпень – грудень 2014 року  29,6 млн грн; 2015 рік 88,3 млн грн; 2016 рік 106,2 млн грн; 2017 рік 148,6 млн грн; 2018 рік  189,2 млн грн ; 2019 рік 222,7 млн грн; 2020 рік 238,9 млн грн; 2021 рік 285,6 млн грн; січень - жовтень 2022р – 293,4 млн грн.