Благодійні організації здійснили роздачу 250 продуктових наборів на території санаторію внутрішньо переміщеним особам

Дата: 07.07.2022 12:03

ПЛІЧ-О -ПЛІЧ, ДОЛАЮЧИ ТРУДНОЩІ,  У кінці травня цього року до нашої громади завітали представники благодійного фонду  " Право на захист", що успішно співпрацюють із міжнародною організацією " Help Age International". Названі організації займаються вирішенням наступних питань:  1.Накопичують інформацію щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб в різних регіонах України;  2. Підбирають , пропонують житло та допомогу тим , хто цього потребує;  3. Здійснюють юридичну підтримку з питань , пов'язаних із вимушеним переміщенням осіб. Активне обговорення таких питань відбулося у комунальній установі  ЧОКП " Бальнеологічний  санаторій " Брусниця  ".Представники організації " Право на захист": Казановська Кетеван , Степаненко Людмила , Маколінець Віталій та начальник відділу Служби у справах дітей сільської ради Надія Бучацька  активно обговорили із внутрішньо переміщеними особами їх нагальні проблеми та намітили спільні кроки щодо їх вирішення. А вже 30 червня ці благодійні організації здійснили роздачу 250 продуктових наборів на території санаторію внутрішньо переміщеним особам.

Пропонуємо вашій увазі cюжет про Брусницьку ТГ , відзнятий командою благодійного фонду "Право на захист", що успішно співпрацюють із міжнародною організацією " Help Age International"