Дата: 20.06.2022 19:34

Сьогодні , 20 червня 2022 року , наша громада віддала останню шану загиблому в російсько-українській війні Захиснику-Герою , брусничанину - Винничуку Вадиму ! Церемонія прощання з нашим мужнім і вірним присязі воїном відбулась за усіма військовими почестями . В останню дорогу Вадима провели його рідні та близькі , друзі та знайомі , побратими по службі , односельці , священнослужителі , керівництво громади та району . Вадим загинув захищаючи нашу країну від навали рашистської орди , від нелюдей , які люто ненавидять нас тільки за те , що ми не хочем коритись та миритись з їхнім імперсько-шовіністським мисленням . Глибокі співчуття від усієї нашої громади , низький уклін батькам за виховання сина ! Нехай душа загиблого знайде затишок і спокій ! Ми ніколи не забудемо Тебе Герою ! Вічна пам'ять та слава !