» Податкова інформує » ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАС – МЕДІА БУКОВИНИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!Платники податків Буковини від початку року сплатили 132,1 мільйон гривень військового збору
ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАС – МЕДІА БУКОВИНИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!Платники податків Буковини від початку року сплатили 132,1 мільйон гривень військового збору