З Днем Вишиванки !
Особливе значення День вишиванки має саме у 2022 році, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України. Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й духовна броня українців!
19 травня, у всесвітній День вишиванки, відділ освіти, культури, молоді та спорту Брусницької сільської ради провів флешмоб “Одягни вишиванку громадо !”
Завданням акції було поширення світлин у соціальній мережі, на яких зображено вчителі, учні , сім'ї, родини або самостійні фото у вишиванках, як символ незламності українського духу, уособлення самобутності нашої нації на рівні генокоду. На терені нашої неосяжної України збережено неймовірне різнобарв'я традиційної вишиванки. Мистецтво її виготовлення передається від покоління до покоління вільних майстрів незалежного народу. Тож зберігаємо українські традиції!
#Увишиванці #БрусницькаТГ
#Вишиванка_генетичний_код_нації"
#День_Вишиванки_2022
#коднації