Привітання з Великоднем !

Дата: 24.04.2022 14:10

Дорога громадо!
     Щиро вітаю вас з великим та світлим святом Христового Воскресіння!
     Для кожного українця Пасха є важливою частинкою його життя. Адже це привід зібратися всім в колі близьких та рідних,  приготувати духмяних  смаколиків ,  наповнити оселі радісним сміхом, обіймами та щастям.
    Але цього року Великдень для всієї України є особливим.  Війна принесла у наші домівки смуток, горе, сльози і розпач. І єдине, що залишилося у нас, - це віра. Непохитна віра в Бога, в наших захисників і в нашу перемогу!
    Пам’ятайте, що заради порятунку людей Господь також пройшов через страждання. Через шлях на Голгофу він досяг Воскресіння. І це була перемога над смертю та злом.
    Христос своїм воскресінням довів, що найважчі біди, найбільші труднощі, які випадають на долю людей, можуть і будуть подолані та переможені.
    Згадаймо сьогодні усіх, кого забрала ця страшна війна: нашого загиблого Героя...
    Не забуваймо і про тих, які потребують зараз нашої особливої уваги: родини загиблих, діти-сироти, вимушені переселенці, одинокі старенькі. Допоможіть їм. Завітайте до них. Бо сьогодні ми, як ніколи,  всі маємо бути як одна велика родина. Адже головне – це наша єдність та взаємна підтримка.
   Друзі, війна обов’язково закінчиться. Бо ми дуже прагнемо миру і віримо в перемогу життя.  На нашому боці Бог та справедливість! І ці страшні випробування не зупинять Великдень!
   Бажаю всім Божого благословення, здоров’я і добробуту ! Нехай непереможний дух всепрощення, надії і любові супроводжує кожного з вас, а  світле свято Христового Воскресіння надасть всім силу перебороти ці труднощі!
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!
З глибокою шаною та повагою сільський голова    Василь ШЕМЧУК