Онлайн  нарада із  керівниками освітніх закладів сільської ради

Дата: 27.01.2022 17:08

24 січня цього року відбулася Фото без опису . Нараду провела начальник Служби у справах дітей-Бучацька Надія Костянтинівна .В рамках роботи обговорено наступні питання: 1.Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей ТГ у 2022 році; 2. Про  проведення профілактичних заходів у освітніх закладах сільської ради з питань протидії булінгу.   В результаті спільних обговорень  напрацьовано алгоритм подальшої співпраці щодо захисту законних  прав та інтересів дітей ТГ.