Більше 1000 подарунків отримали малюки громади до дня Святого Миколая та Нового Року !

Дата: 29.12.2021 18:06

Чарівна зимова казка продовжується... Напередодні новорічно-різдвяних свят ми усі : і дорослі , і діти очікуємо дива.... Щиро просимо Бога про те , щоб він дарував нам здоров'я та мир, пошанував   нашу Україну  гарними  щедротами.  Діти старанно пишуть листи святому  Миколаєві, вкладаючи у них свої найпотаємніші мрії та бажання. І ми, дорослі, повинні зробити все, щоб дитинство наших дітей було райдужним,  яскравим, безтурботним. Саме тому зимова чарівна казка розпочалася  19 грудня в День  святого Миколая запалюванням вогників на головній ялинці Брусницької сільської ради , де найбажанішими  гостями свята були діти . Із рук святого Миколая перед ялинкою, на центральній площі  територіальної громади, малеча отримала більше 200 подаруночків, а напередодні у ЗДО (закладах дошкільної освіти) сільської ради дошкільнята були пошановані 214 подаруночками. Для  належної організації і святкування Нового року було придбано та вручено дітям громади : 440 подарунків учням ЗЗСО (закладів загальної середньої освіти) сільської ради ; 214 подарунків  дошкільнятам у ЗДО ; дітям з інвалідністю-30 подарунків, дітям- сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям- вихованцям дитячого будинку сімейного типу-15 подарунків ; дітям, батьки яких брали участь в АТО та інших військових діях-52 подарунки.. Всього для привітання дітей у ці свята за підтримки сільського голови Шемчука Василя Миколайовича та Брусницької громади  закуплено та вручено 1161 подарунок.