Відкриття Новорічної ялинки нашої громади !

Дата: 19.12.2021 22:37

Під час урочистого відкриття новорічної ялинки в Брусниці діти веселились разом з ведучою, Ангеликами та Святим Миколаєм і охоче розповідали йому віршики, лунали веселі та дзвінкі пісні.

Разом із сільським головою Брусницької територіальної громади Василем Шемчуком дітвора засвітила новорічні вогні на ялинці. Василь Миколайович привітав насамперед діток, а також усіх мешканців громади та гостей із Днем Святого Миколая, який розпочинає казковий період традиційних українських релігійних свят, яких ми усіх так чекаємо цілий рік. Та висловив сподівання, що ці свята принесуть усім хороший настрій, любов, повагу, все те, чого ми від них чекаємо, і побажав миру, добра, бути щасливими, поважати один одного і любити свою громаду.

Яскравими і запальними тематичними виступами присутніх потішили заклади освіти Брусницької ТГ.

А на завершення дітки, які завітали на свято, із задоволенням отримали солодкі подарунки.