3 грудня - Міжнародний день прав людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 14:15

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людей з інвалідністю. Для нас це важливий привід переглянути плани з розвитку інклюзії в Україні і спитати себе, чи все, що могли, ми зробили.

Рівні можливості для кожного - це допомога сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, супровід під час навчання таких дітей у звичайних школах, робочі місця та їх адаптація під потреби кожної людини, створення доступного простору і ще сотні інших справ.

Ми пишаємося силою духу, волею до життя та активною життєвою позицією українців: досягненнями наших паралімпійців, успіхами бізнесменів та громадських активістів. Своїм прикладом вони доводять, що немає таких перепон, які могли б завадити повноцінному життю сильної та активної людини.

Міністерство соціальної політики України спільно з громадськими організаціями та територіальними громадами щодня працює над тим, щоб бар’єрів для людей з інвалідністю в Україні ставало менше.

Побудуємо безбар’єрну країну разом!