Привітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 00:46

Прийміть щирі вітання з Днем захисника та захисниці України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці !

Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов'язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину.

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва.

Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Бажаємо міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Сільський голова

Василь Шемчук