1 вересня - День знань !
Дата: 01.09.2021 15:18
Кількість переглядів: 330
Літо закінчилося, а це значить, що час іти до школи. 1 вересня — найбільш зворушливий день для школярів, студентів та вчителів. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Школярі йдуть до школи, де на них чекають урочисті заходи. Першокласники святкують перший дзвоник, у дворах шкіл відбуваються святкові концерти та урочистості.
Свято першого дзвоника відбулося і в школах нашої громади .
Вітаємо вчителів , учнів та батьків зі святом , бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань !