27 червня - Святкова програма з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Дата: 28.06.2021 18:26

Турніри з футболу , волейболу , перетягування линви , караоке , нагороджування в номінаціях - все це відбувалося в День молоді , 27 червня , на стадіоні села Брусниця . Учасників і глядачів свята привітав народний депутат України Максим Заремський та голова Брусницької громади Василь Шемчук . Команда з Чорториї виграла футбольний турнір , Зеленів були другими , команди Брусниці та Н.Станівців посіли третє та четверте місце . У волейбольному протистоянні сильнішимФото без описуи виявилися брусничани , команда з Чорториї була другою , Зеленів та В.Станівці посіли третє та четверте місце . В перетягуванні линви не було рівних кальнівським богатирям , другими стали хлопці з Чорториї , команди Брусниці та Зеленеву посіли третє та четверте місце . Щиро дякуємо всім учасникам , гостям та глядачам святкового дійства !