Конкурс  на заміщення вакантних посад директорів шкіл

Дата: 09.06.2021 21:54

09 червня у Брусницькій сільській раді відбувся конкурс  на заміщення вакантних посад директорів ЗеленівсФото без описуького ЗЗСО І-ІІ ст.,Верхньостанівецького ЗЗСО І-ІІІст та Брусенківського ЗЗСО І-ІІступенів.

Як раніше повідомлялось, на конкурс подали документи по одному кандидату від  кожного  навчального  закладу .

Грицюк Володимир Тодорович -Зеленівський ЗЗСО І-ІІступеня;
Руснак Іван Михайлович - Верхньостанівецький ЗЗСО І-ІІІступеня;
Николайчук Оксана Богданівна -Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ступеня.

Конкурс відбувся у три етапи:

І етап – тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» (наказ МОН від 19.05.2020 р. №654 «Щодо примірного переліку питань»)

ІІ етап – ситуаційне завдання.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою Концепції розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила рекомендувати сільському голові  визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду  директора  Грицюка В.Т., Руснака І.М., для укладання з ними контракт на 6 років, а з Николайчук О.Б    укласти строковий трудовий договір терміном на 2 роки. Після закінчення його дії та за умови належного його виконання з можливістю продовжити строк дії строкового трудового договору ще на чотири роки без конкурсу.
Брусницька  сільська рада щиро вітає переможців та бажає їй сил, терпіння і успіхів на новій посаді.