«За чисте довкілля»

Дата: 24.04.2021 10:20

Весна, а значить настав час активно взятися за благоустрій . Так вчиняють справжні господарі, які дбають про порядок на своїй землі . В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» - 23 квітня було проведено суботник і на території нашої громади . В процесі акції були задіяні колективи установ громади , зокрема : педагогічні колективи , колективи БК , працівники ТзОВ "Калина" , водолікарні , дитячих садків , та апарату Ради ОТГ . Керівництво громади , та особисто голова В.М.Шемчук - висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання . Дякуємо всім хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою наших сіл і прилеглих до них територій . Звичайно що благоустрій ще не закінчився, роботи з очищення територій від сміття будуть тривати і надалі .