Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 16.04.2021 14:28

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Брусницька сільська рада Вижницького району Чернівецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Директора Зеленівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Брусницької сільської ради Вижницького району Чернівецької області (місце знаходження: вул. Буковинська, 10, с. Зеленів, Вижницький район, Чернівецька область, 59351).
             Директора Брусенківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Брусницької сільської ради Вижницького району Чернівецької області (місце знаходження: вул. Б. Хмельницького, 66, с. Брусенки, Вижницький район, Чернівецька область, 59358).
             Директора Верхньостанівецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Брусницької сільської ради Вижницького району Чернівецької області (місце знаходження: вул. Шкільна, 25, с. Верхні Станівці, Вижницький район, Чернівецька область, 59356).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпний перелік документів для участі у конкурсі:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія паспорта громадянина України;
- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
- довідка про відсутність судимості;
- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
- дві фотокартки розміром 4х6 см.
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються відділом освіти, культури, молоді та спорту Брусницької сільської ради за адресом: с. Брусниця, вул. Буковинська, 30, ІІ поверх протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення – до 14.05.2021 року.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:
Николайчук Іван Тарасович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Брусницької сільської ради, тел. 0502250667
Скулиш Андріанна Вікторівна, спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Брусницької сільської ради, тел. 0999248510