Робоча зустріч з народним депутатом України .

Дата: 06.05.2021 11:12

5 травня 2021 року відбулась робоча зустріч  між головою Брусницької ОТГ  Василем Шемчуком ,  народним депутатом України по виборчому окрузі №202  Максимом Заремським  та місцевим депутатом Андрієм Мангером . Під час диспуту торкнулись  різних питань щодо перспектив розвитку нашої громади  .

У ході  зустрічі було відвідано Брусницький стадіон , де обговорювали  питання  створення та облаштування футбольного майданчика із покриттям «штучна трава» . Народним депутатом Максимом Заремським вже подана  заявка до Міністерства фінансів України , як головного розпорядника коштів вказаної субвенції , про  виділення 1,5 млн гривень задля реалізації цього проєту.  Народний депутат наголосив , що зробить все можливе щодо позитивного вирішення цього питання в якомога  коротший термін.

Маємо надію , що ця зустріч буде мати продовження та сприяти розвитку нашої громади  .